Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Při realizaci cateringu se opíráme o vlastní bohaté zkušenosti, které jsme získali během dlouholetého pořádání společenských akcí -galavečerů, plesů, rautů, svatebních hostin, coffee breaků, tiskových konferencí, narozeninových a zahradních oslav. Zajistíme kvalitní jídlo, pití, profesionální obsluhu, květinovou výzdobu, dopravu, inventář, party stany, barmanskou show, sommeliera, hudbu i ostatní náležitosti.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku přímo na míru.

 

Vinárna

Jedinečné prostředí sklepení je ideální pro pořádání soukromých oslav, promocí, svateb, uzavřených jednání, obchodních obědů či večeří. Vinárna nabízí posezení až pro 100 osob . Samozřejmostí je příprava menu a rautů dle vašeho přání s možností řízené degustace moravských a rakouských vín.

Svatby

Prožijte den, na který se nezapomíná.

Svatba je jednou z nejradostnějších událostí v životě. Při její organizaci je důležitý každý detail. Výběr místa je také klíčovým rozhodnutím. Svěřte proto svou svatbu do našich rukou, do klidného a přátelského prostředí Hotelu Celnice. Naši kvalifikovaní pracovníci Vám rádi pomohou s přípravou celého obřadu i výběrem vhodného svatebního menu pro slavnostní hostinu. Jsme vám ochotni připravit náležitý program dle vašich představ, který k romantické svatbě patří.

Rauty

Jelikož jsme na trhu již více než dvacet let, tak dobře víme, co děláme.  Od malých rautů jsme za dobu svého působení postoupili přes svatby, svatební hostiny a jiné akce až k zajištění pokrmů na plesech pro více než 400 lidí. Vždy se jedná o akce, které vyžadují maximální kvalitu, čerstvost a špičkový servis.