Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Dopřejte si příjemné chvíle, které Vám udělají dobře na těle i duši v útulném salónu u nás na hotelu.

 

  CENA
Klasická ruční masáž (celková 60 min/ částečná 30 min)

Klasická masáž je vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne. Při klasické masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla a mysli.
Klasická masáž je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem.

750,- CZK,
400,-CZK
Masáž proti migréně a bolestem krční páteře (30 min)

My Vám nabízíme naší masáží uvolnění a relaxaci. Používáme speciální techniky k uvolnění svalové tenze, snížení stresu a odbourání spouštěčů migrenózních záchvatů. Nabídneme Vám i pár zajímavých rad z oblasti aromaterapie, jež by Vám také mohly pomoci.

 

400,- CZK
Masáž horkými kameny (celková 60 min/ částečná 30 min)

Kořeny této masáže sahají 4000 let zpět. Již v této době se vědělo o účinku lávových i jiných drahých kamenů. Horké kameny znali již američtí indiáni, hojně se používaly v Indii, Egyptě, Mezopotámii, Tibetu, Číně a na Havaji. Při terapii se používají lávové kameny, které mají silnou energetickou vibraci. Horké kameny dodávají tepelnou energii a prohřívají celé tělo, což je zejména v době podzimního a zimního klimatu zapotřebí. Když je sval dostatečně prohřátý, vezme masér do dlaně dva nahřáté kameny a s jejich pomocí masíruje uvolněné svaly. Tato masáž stimuluje krevní oběh, uvolňuje ztuhlé svaly i klouby, rozptyluje svalovou tenzi a tím přispívá k urychlení regenerace tkání. Odstraňují blokády a svalové spasmy, vyživují meziobratlové vazy spolu s použitým olejem, prohlubují relaxaci a energetické toky v těle, prohřívají celé tělo a celkově uvolňují centrální nervovou soustavu. Masáž je prováděna kameny ohřátými ve vodě na 40-50 stupňů. Nemusíte se bát, že by Vás masér spálil – kameny bere sám do rukou. Přesto je dobré s masérem komunikovat – ne každému vyhovuje stejná teplota. Někteří lidé teplo z kamenů úplně vysávají, zatím co jiní mají citlivou pokožku a snesou jen nižší teploty. Nejpůsobivější je zřejmě samotný začátek a tedy první okamžik přiložení zahřátého kamene na kůži. Člověk nejprve ucítí velké horko, ale to rychle mizí a střídá ho příjemné teplo. Masáž je velmi intenzivní, ale naprosto bezbolestná. Po masáži horkými kameny se většinou dostaví celkové uvolnění a duševní pohoda.

899,- CZK,
500,-CZK
Relaxační masáž (celková 60 min/ částečná 30 min)
Je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.
Technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.
Používají se při ní jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody.
 
750,- CZK,
400,-CZK
ABHYANGA – indická masáž celého těla (60 min)

ABHYANGA je bylinná olejová masáž celého těla.

Indická masáž celého těla posiluje imunitní systém, zpomaluje stárnutí, srovnává krevní tlak. Spouští samočistící proces celého organismu.

ABHYANGA odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Spustí samočisticí proces organismu, odplaví usazené škodliviny nejen z bolavých kloubů, ale z celého těla. Posílí imunitní systém, vyrovná krevní tlak a významně zpomalí stárnutí. Pomáhá odstraňovat psychickou únavu, podrážděnost, stres, napětí, zbavuje úzkostí, deprese. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví a klidu.

ABHYANGA je hluboce relaxační, regenerační a ozdravující masáž celého těla, která kombinuje terapeutický dotek s léčebnými účinky olejů, bylin a aromatických přípravků se speciálními přísadami. Jedná se o základní ajurvédskou masáž.

899,- CZK