Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Je možné skloubit tradici s požadavky moderní doby? Ano, v hotelu Celnice, který se nachází v nádherném Lednicko-valtickém areálu zařazeném mezi památky UNESCO, se snoubí stoletá rodinná tradice rodiny Nešporů s nejmodernějším vybavením. Budete zde hýčkáni skvělou kuchyní. Volné chvíle můžete trávit  u bazénu v nádherné hotelové zahradě, finské a parní sauně nebo projížďkami po překrásném okolí. K dispozici je samozřejmě kongresový sál i menší hotelový salónek na privátní akce. Přijeďte a uvidíte, že se Vám odsud nebude chtít odjíždět.

Hotel Celnice se nachází v blízkosti rakouských hranic u města Břeclav v nejjižnějším cípu malebného Jihomoravského kraje. Hotel nabízí komplex služeb pod jednou střechou (ubytování, stravování, kongresové centrum a  stylová vinárna).

Vstřícný a přátelský personál našeho hotelu Celnice je připraven postarat se o Vaše pohodlí a vytvořit nezapomenutelné zážitky, ať už k nám zavítáte z jakéhokoliv důvodu: rodinná dovolená, relaxační wellness pobyt, cykloturistika, sportovní pobyt, rodinná oslava, svatební hostina, firemní akce, seminář, konference, školení, služební cesta, nebo akce šité na míru od dopravy k nám, ubytování, programu, občerstvení, doplňkových služeb po dovoz domů.

U hotelu se nachází bezplatné parkoviště pro 50 automobilů a autobus, nepřetržitě hlídané kamerovým systémem.

Celý komplex Hotelu Celnice je pokryt zdarma bezdrátovým připojením WI-FI.