Vaše vysněná dovolená je zde

Areál hotelu s restaurací a zahradou s bazénem najdete v bezprostřední blízkosti hranic s Rakouskem, odkud je to coby kamenem dohodil na nejatraktivnější místa Lednicko-valtického areálu. Hotel sám leží na jedné z mnoha cyklistických stezek LVA.

Hotel Celnice nabízí celkem 32 pokojů vysoké kvality. Snídaně jsou v ceně pobytu formou bohatého teplého a studeného rautu. Sál předurčuje ke konání společenských akcí či konferencí, krásná vinárna je místem setkání s přáteli, svatebních hostin či nejrůznějších oslav. Restaurace nabízí rozmanitý výběr jídel české i světové kuchyně.

Lednicko-Valtický areál jako na dlani

Když se spojí rodinná tradice s atraktivní krajinou a moravskou pohostinností, zrodí se místo, na které budete vzpomínat a kam se budete rádi vracet – Hotel Celnice. Zúročují se v něm mnohaleté zkušenosti rodiny Nešporovy v oboru.

Vše, co potřebuje ke strávení příjemného víkendu, dovolené či oslavě najdete v jednom komplexu. Klid samoty u lesa umocněný snadnou dostupností památek LVA. Umíte si představit ideálnější místo ?

V našem hotelu je přísný zákaz kouření.
Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek.

Kontakt

Kontaktujte nás ještě dnes a zarezervujte si svůj vysněný pobyt.

Celnice - Středisko služeb 1214, Poštorná, Břeclav 691 41

info@hotelcelnice.cz

Hotel Celnice

Provozovatel

Slovan Real s.r.o., IČO: 04553519, sídlem Celnice-středisko služeb 1214, Poštorná, 691 41 Břeclav

Zarezervovat svůj pobyt